Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji poduch na meble ogrodowe (z drewna, tworzywa sztucznego, ratanu, metalu) oraz wnętrzowe.
Oprócz poduch szyjemy również parawany i materacyki plażowe, daszki na huśtawki ogrodowe, pokrowce na sprzęt sportowy, poduchy na jachty i łodzie motorowe oraz elementy na meble tapicerowane.
Dzięki bogatemu doświadczeniu wykwalifikowanej kadry oraz bogatemu zapleczu technicznemu i mechanicznemu jesteśmy w stanie wyprodukować - uszyć każdy produkt z naszej branży na życzenie klienta.

Do produkcji naszych artykułów używamy wysoko gatunkowych materiałów wypełniających tj.: pianki o dowolnej gęstości i twardości w zależności od potrzeb i oczekiwań klienta, granulatu, frytek z pianki, kulek silikonowych, włókniny.
Posiadamy szeroką gamę wzorów tkanin, z których każdy znajdzie coś dla siebie. Szyjemy również z tkanin powierzonych przez klienta.

Naszym priorytetowym celem jest satysfakcja klienta, więc duży nacisk kładziemy na wysoką jakość wykonywanych przez nas wyrobów, proces ich pakowania oraz terminowość usług.
Ze względu na zapotrzebowanie klienta ciągle poszerzamy ofertę w nowe wzory i typy wyrobów co jest efektem obserwacji rozwoju rynków branżowych w Polsce i za granicą.
Znaczna część (tj.ok.90 %) naszej produkcji kierowana jest na export.
Zapraszamy do współpracy odbiorców na rynku polskim oraz zagranicznym.DUKO - producent poduszek na meble ogrodowe
Wersja polska English version